..

PRAKTYCY BIZNESU.

EKSPERCI NOWYCH TECHNOLOGII

Łączymy Ludzką Empatię, Pasję Do Nowoczesnych Technologii, By Dostarczać Najlepsze Rozwiązania dla Firm.

Wykorzystujemy nowe technologie,

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które pomagają odnieść sukces firmom

Dostarczamy Nowoczesne Rozwiązania, Które Pomagają Odnieść Sukces Firmom

Co robimy?

oferta-technologiczna-1

Inteligentna automatyzacja i robotyka procesów (RPA)

Czy Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na żmudne przepisywanie danych i inne schematyczne czynności? Mamy coś dla Ciebie!

oferta-technologiczna-2

Rozwiązania
dla systemu BDO

Obsługa systemu BDO to dla Ciebie/Twojej firmy uciążliwy, czasochłonny i frustrujący ustawowy obowiązek?Poznaj nasze rozwiązania!

oferta-technologiczna-3

Cyfrowe rozwiązania
dla rozwoju biznesu

Czy chciałbyś zaoferować swoim klientom nowe, cyfrowe usługi,         stworzyć dochodowy model biznesowy lub strategię cyfrowego rozwoju?

oferta-technologiczna-4

Software
House

Potrzebujesz niezawodnego i intuicyjnego systemu IT lub aplikacji? Który będzie skrojony w 100% pod Twoje oczekiwania i będzie rósł wraz z potrzebami Twojej firmy?

Inteligentna automatyzacja i robotyka procesów (RPA)

Czy Twoi pracownicy tracą mnóstwo czasu na żmudne przepisywanie danych i inne powtarzalne czynności?

Rozwiązania
dla systemu BDO

Czy obsługa systemu BDO przyprawia Cię o zimne dreszcze i niepotrzebnie zajmuje Ci czas?

Cyfrowe rozwiązania
dla rozwoju biznesu

Czy chciałbyś zaoferować swoim klientom nowe, cyfrowe usługi i stworzyć dochodowy model biznesowy?

Software
House

Czy potrzebujesz pięknego systemu IT lub aplikacji, które będą skrojone w 100% pod Twoje oczekiwania?

Wykorzystujemy nowe technologie,

by pomagać przedsiębiorcom takim jak Ty.

Jesteśmy praktykami biznesu i ekspertami nowych technologii


Robimy to szybciej i przyjaźniej niż myślisz! Klienci nazywają nas swoim "technologicznym przyjacielem" - zawsze wysłuchamy, doradzimy i znajdziemy najlepsze rozwiązanie ich problemów.

sky is the limit!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Cyfrowa transformacja Twojej firmy w zasięgu portfela

uwolnij czas i zasoby

Automatyzacja procesów w firmie

Wykorzystaj przewagę płynącą z automatyzacji i robotyzacji procesów. Rozwijaj organizację bez konieczności zwiększania zatrudniania.

Zapomnij o dziesiątkach czy nawet setkach roboczogodzin, zmarnowanych na powtarzalne, czasochłonne i odtwórcze czynności. Uniknij ludzkich błędów, deleguj pracowników do bardziej kreatywnych zadań, podnoszących wartość Twojej firmy i zadowolenie klientów.

Nasz zespół doświadczonych developerów pomoże Ci szybko wdrożyć innowacje z zakresu robotyki procesów (RPA). Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązania, eliminujące codzienne problemy Twojej firmy. Uwolnisz dzięki temu czas i zasoby – na pewno wiesz już, jak lepiej możesz je spożytkować.

odciąż swoich pracowników

Sprawniejsze zarządzanie firmą
i ustawowymi obowiązkami

Zarządzanie ogromem procesów, procedur i systemów to realny spowalniacz biznesowego rozwoju. Pomożemy Ci wyeliminować te monotonne czynności, które niepotrzebnie kradną czas.

Nasze nowoczesne i inteligentne rozwiązania pomogą Ci oszczędzić czas i koszty, sprawnie  zarządzać firmą i procesami. A także dopełniać prawnych, ustawowych obowiązków, m.in. w zakresie obsługi systemu BDO. Bo przecież w każdym biznesie – zwłaszcza tym małym – liczy się efektywność.

daj wartość swoim klientom

Odnieś sukces dzięki nowym technologiom

Dynamiczny rozwój nowych technologii i przełomowych innowacji  nieustannie wpływa na świat biznesu i oczekiwań klientów. Dlatego,  aby odnieść sukces jutro, już dziś postaw na cyfrowe rozwiązania i doświadczenia.

Zadbaj o swoich klientów jeszcze lepiej i dostarcz im wartość, którą zapamiętają na długo. W kreatywnym procesie komunikacji wykorzystaj cyfrowe możliwości dedykowanych platform i aplikacji, dzięki którym relacja klientów z Twoją firmą będzie silniejsza.

Pomożemy Ci zbudować nie tylko portal czy aplikację mobilną, ale także rozszerzyć działalność o nowe modele biznesowe. Nie mamy sobie równych w strategicznym projektowaniu usług, opartych o realną wartość dodaną. Jeśli chcesz wyprzedzać potrzeby i oczekiwania klientów, my Cię w tym wesprzemy.

rozwiązania szyte na miarę

Piękne i funkcjonalne systemy IT i aplikacje

Nasz doświadczony zespół Senior Java Developerów nie ma sobie równych. Spełnia marzenia o idealnym systemie IT czy aplikacji. UX/UI Designerzy dbają o intuicyjny i ładny, interfejs, a marketerzy i innowatorzy – o to, by był bezkonkurencyjny.​

Tworzymy użytkowe rozwiązania dla biznesu z wykorzystaniem nowych technologii. Zaprojektujemy i wdrożymy dla Ciebie dokładnie taki system, jakiego potrzebujesz i jak go sobie wyobrażasz. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, krok po kroku, oraz doradzimy najlepsze rozwiązania i technologie. Tak, aby Twój system był nie tylko funkcjonalny, ale też skalowalny i łatwy do rozwijania w przyszłości.

Dokładamy wszelkich starań, aby proces stworzenia systemu dla Twojej był dla Ciebie jak najmniej stresujący i w minimalnym stopniu angażował Twój czas. Jednocześnie dbamy, by łączył w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo, ładny wygląd i intuicyjną obsługę – bo kompleksowość to nasze drugie imię.

historie klientów
Zobacz, jak realnie ułatwiamy życie naszych klientów
Potrzebujesz burzy mózgów?
Chcesz przemyśleć lub poukładać pomysły?

Umów się na
bezpłatne warsztaty online

Skontaktuj się
z nami

ABSOLUT Systems sp. z o.o. ul. Domaniewska 37/2.43 02-972 Warszawa
Wypełnij formularz
i umów się na spotkanie
Prześlij opis procesu i w 48 godzin otrzymaj propozycję rozwiązania
Wypełnij formularz
lub zadzwoń: +48 789 399 725
Wypełnij formularz
i umów się na bezpłatne warsztaty