Projektujemy innowacje, na które cię stać

O Absolut Systems

Wykorzystujemy nowe technologie do tworzenia rozwiązań, które realnie pomagają firmom, przynoszą wartość, rozwijają i usprawniają biznes.

Wierzymy, że cyfrowe możliwości powinny ułatwiać życie, dlatego nasze rozwiązania nadają technologii przyjazną twarz, przyspieszają transformację cyfrową firm, wprowadzają innowacje na które stać firmy.
Absolut Systems to intuicyjne, szyte na miarę i estetyczne produkty oraz usługi technologiczne, które tworzą
ludzie dla ludzi.
Kim jesteśmy?

Ona - Katarzyna Kowaluk - strateg i innowatorka biznesu. Z łatwością kreuje najlepsze, często alternatywne sposoby działania, które rozwiązują problemy klientów szybko i precyzyjnie. Tam, gdzie inni widzą chaos i bałagan, dostrzega schematy.

Absolwentka Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomicznego (Wirtschaftsuniversitat) oraz podyplomowych studiów "Cyfrowa Transformacja Biznesu" na ALK. Doświadczona w prowadzeniu międzynarodowych projektów i tworzeniu nowych modeli biznesowych.

On - Kamil Toszek - pasjonat nowych technologii. Zainteresowany informatyką od najmłodszych lat, już jako 7-latek stworzył swoją pierwszą grę komputerową, a z czasem swoje kompetencje zaczął wykorzystywać do ułatwiania innym życia. Wypracował unikalne, przemyślane procesy, a porządna architektura, czysty kod i bezpieczeństwo systemów to jego drugie imię.

Absolwent Politechniki Łódzkiej. Karierę zawodową rozpoczął w Wiedniu, realizując projekty dla marki Philips, a następnie tworząc rządowe systemy w Austriackim Ministerstwie Środowiska.

Technologia w służbie innym
Absolut Systems to połączenie komplementarnych kompetencji, pasji do nowych technologii oraz innowacyjności i potrzeby uczciwej pomocy przedsiębiorcom. Nasze rozwiązania mają jeden cel - usprawniać pracę i ułatwiać życie. Projektujemy innowacje w taki sposób, by korzystanie z nich było jak najprostsze, a efekty - jak największe.

Łamiemy stereotypy
W myśl tworzenia przyjaznego środowiska pracy, wspieramy rozwój kobiet w branży IT. Doskonale wiemy, jak wielką wartość wnosi w świat technologii kobiecy pierwiastek, dlatego z pełnym przekonaniem łamiemy stereotyp IT jako sektora zdominowanego przez mężczyzn.
50/50
U nas jest po równo: na każdego fajnego faceta w Absolut Systems przypada jedna równa babka 🙂 A może na odwrót? Co więcej, wypracowana przez nas metodologia pracy sprzyja nie tylko zatrudnianiu osób z "obszarów wykluczonych", ale również mam, które chcą optymalnie godzić rozwój zawodowy z opieką nad dzieckiem, bez straty czasu na stanie w korkach i dojazd do biura.

Jesteśmy partnerem inicjatywy WomenUpdate, pomagającej kobietom wkroczyć w świat IT.
Jako członek Grupy Roboczej ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Internecie w Ministerstwie Cyfryzacji pomagamy eliminować zagrożenia niesione przez nowe technologie.
Bo wykorzystanie technologii w służbie innym
to misja, którą realizujemy każdego dnia.

Skontaktuj się
z nami

ABSOLUT Systems sp. z o.o. ul. Domaniewska 37/2.43 02-972 Warszawa