usprawnij zarządzanie bazą danych odpadowych

Rozwiązania BDO dla firm

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy innowacyjne rozwiązania automatyzujące prace z systemem BDO dla każdej organizacji, która zobowiązania jest do korzystania z tego systemu.

Niezależnie od tego, czy jesteś małym wytwórcą odpadów, biurem przekazującym tonery, zakładem produkcyjnym, firmą sieciową czy transportującą odpady lub koordynatorem odpadów czy Organizacją Odzysku- mamy rewolucyjne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb!

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Automatyzacja procesów BDO

Zautomatyzujemy wybrane procesy związane z BDO, tak aby odbywały się one automatycznie, zmniejszając Twoje zaangażowanie do minimum. Tak, to możliwe i co najważniejsze – działa (nawet bez API)!

Kompleksowe rozwiązanie

Kompleksowo okiełznamy wszystkie procesy i zbudujemy funkcjonalną platformę czy portal zarządzający gospodarką odpadami, w pełni zintegrowany z systemem BDO. Dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Zredukować czas pracy z BDO

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja rola: czy jesteś wprowadzającym/ przekazującym odpady, transportującym, przyjmującym, organizacją czy pośrednikiem, możemy zminimalizować czas Twojej pracy z BDO nawet 20-krotnie!
Pomożemy Ci oszczędzić czas i nerwy
Nie musisz już tracić cennego czasu na manualną obsługę systemu BDO. Udowodniliśmy, że skrócenie czasu wykonania zadania np. sporządzenia sprawozdania z 30 minut do 90 sekund jest możliwe! Wyobraź sobie, ile godzin w skali roku możesz zyskać, gdy ten obowiązek zacznie… wypełniać się sam.

Skontaktuj się i powiedz, który proces w BDO jest najbardziej czasochłonny dla Twojej organizacji, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, oszczędzające czas i nerwy!
Co to jest BDO?
System BDO to Baza Danych Odpadowych (BDO) to rządowy rejestr gromadzący podmioty wprowadzające do obrotu produkty, produkty w opakowaniach oraz gospodarujące odpadami. Obowiązkowi rejestracji podlegają wszystkie podmioty wymienione w art. 50 ust. 1 oraz art. 51 ust. 1 ustawy o odpadach. Sprawdź czy podlegasz pod obowiązek rejestracji w BDO: https://bdo.mos.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi
Wypełnij formularz
i umów się na spotkanie